GAMISPORT: sport zľavavýpredaj % Reebok

Poštovné a doprava

Doprava a ceny poštovného

Spôsob dopravy do 150 € nad 150 €*
GLS kurýr - dobierka 6,- € Zadarmo
GLS kukýr - prevod na účet 4,- € Zadarmo
GLS kukýr - online kartou
4,- € Zadarmo
osobný odber Zadarmo Zadarmo

* v prípade faktúry bez VAT je doprava zdarma nad 150 € bez VAT

OSOBNÝ ODBER

Hlavnou výhodou osobného odberu je, že je vždy zadarmo.
Pozor - pred vyzdvihnutím tovaru počkajte na telefonické či emailové potvrdenie, že bolo tovaru na predajni pripravené na vyzdvihnutie, tento proces totiž nejakú chvíľu trvá. Tovar Vám je na predajni uchovalo maximálne 7 dní, po tejto lehote bude objednávka zrušená.
Tu nálezoch adresu našich predajní.

GLS - KURIÉRSKA SLUŽBA 

GLS rozváža tovar do váhy 50 kg, vo všedné dni od 8.00 do 18.00. Ak vás vodič nezastihne pri prvom pokuse o doručenie, zanechá v poštovej schránke oznámenie a doručí vám zásielku nasledujúci pracovný deň. Výhodou služieb GLS je telefonát ohľadom domluvy o doručenie, prípadne SMS, ktorú Vám vodič vopred oznámi predpokladaný termín doručenia.

Naviac pri expedícii Vám automaticky zašleme email s číslom zásielky is adresou pre jej sledovanie na stránkach GLS - Slovakia. Prípadne si môžete dohodnúť iný termín doručenia, eventuálne zmeniť adresu doručenia.

SPÔSOB PLATBY

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka
Platba pri prevzatí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Tovar uhradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštárovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.

Platba vopred / bankovým prevodom
Ak zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme údaje pre prevod. Po pripísaní platby na náš účet Vám bude zásielka expedovaná.
Pozor - prevod platby trvá 2 - 3 dni, podľa typu bankového konta, tento proces môže doručovaní ľahko pretiahnuť.

Platba vopred / online kartou
Ak zvolíte platbu online kartou, budete ihneď po uskutočnení objednávky presmerovaní na platobnú bránu GoPay. Platiť môžete pomocou typov kariet Visa, Visa Electron, Mastercard, alebo skrz Vaše internetové bankovníctvo.

Hotovosť
Tovar zaplatil v hotovosti priamo na predajniach pri jeho vyzdvihnutí (osobnom odbere)

 


Kontakt

A1SPORT
Koperníkova 1158
739 61
Třinec

telefon: +420 604 700 210
mobil: +420 604 700 210
email: obchod@a1sport.sk

GoPay Logo