GAMISPORT: sport zľavavýpredaj % Reebok

Kolekcie Adidas

Ako a kde to všetko začalo...

V práčovni v 20. rokoch 20. storočia. Vlastné športové topánky začal vyrábať v práčovni svojej matky Adolf Dassler. Stalo sa tak neďaleko Norimbergu v Nemecku. V roku 1924 sa k nemu pripojil jeho brat Rudi a založili tak firmu Továreň na obuv bratov Dasslerových. Riadili sa pritom princípmi:

  • vyrobiť najlepšiu obuv pre požiadavky daného športu 
  • chrániť športovcov pred zranením 
  • vytvoriť odolný výrobok. 

Táto idea sprevádza firmu Adidas po celú dobu.

Úspechy značky Adidas

  • V roku 1928 bola špeciálna obuv "Dassler" úspešne predstavená na olympiáde v Amsterdame. 
  • V 40. rokoch bola ukončená spolupráca bratov - Rudi zakladá značku Puma, Adi značku Adidas.
  • Aj Česi excelujú v topánkach Adidas. V roku 1952 získal tri zlaté medaily v topánkach Adidas Emil Zátopek.
  • A potom začali vyrábať tiež lopty a nasledoval ďalší úspech. Od roku 1970 je Adidas oficiálnym dodávateľom lôpt na každých majstrovstvách sveta vo futbale.

 

KOLEKCIA ADIDAS - tradícia, kvalita, originalita

  • ADIDAS ORIGINALS

Táto kolekcia je primárne zamerená na módu a originálny štýl. V tejto kolekcii sa odrážajú najnovšie módne trendy. Oblečenie a obuv Originals je označené logom trojlístku. U nás nájdete z tejto kolekcie originálne a jedinečné boty, mikiny, bundy, športové nohavicetričká a tielka, šortky a trojštvrťové nohavice a taktiež šiltovky. Okrem oblečenia a obuvi ponúkame z tejto kolekcie tiež batohy, športové tašky a dámske kabelky.

  • ADIDAS PERFORMANCE

Produkty tejto kolekcie sú zamerané na voľný čas a najrôznejšie druhy športov. Pritom na prvom mieste pre značku Adidas je vývoj a inovácia technológií. Svojimi produktmi Adidas pomáha športovcom dosahovať lepšie výsledky a neustále prekonávať vlastné i svetové rekordy. Pretože športovcom sa človek nestane cez noc, ale dlhodobým a vytrvalým tréningom a najlepšie od útleho detstva - myslí adidas aj na deti, pre ktoré vyrába oblečenie, obuv (tiež kopačky) atď. U nás z tejto kolekcie nájdete plne funkčné oblečenie a obuv:

Adidas Running 

Správna bežecká obuv by mala býť ľahká, rovnako tak bežecké oblečenie by malo byť čo najľahšie. Každý gram navyše je pre bežcov zbytočnou záťažou. To firma Adidas veľmi dobre vie, a preto kladie veľký dôraz na nové technológie. Topánky a textil Adidas Running obliekajú tí najlepší športovci pri pretekoch. Bežecké oblečenie Adidas pomáha ochladzovať a odvetrávať potrebné časti tela. 

BEH: Response, Supernova, AdiZERO, AdiSTAR 

 

Adidas Outdoor

Zameriava sa na oblečenie do hôr, na oblečenie pre trekking a hiking a outdoorové oblečenie vhodné do vody a pre vodné športy. Oblečenie Outdoor je ľahké, odvádza pot vo forme pary, ochladzuje, chráni pred vonkajšími vplyvmi, pomáha udržiavať teplo. Outdoor topánky sú odolné, priedušné, vodeodolné a majú moderný športový vzhľad.

OUTDOOR: Terrex, Hiking

 

Adidas Fotball

Oblečenie, obuv a ďalšie doplnky na futbal (chrániče, rukavice, lopty atď.) sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú funkčné a odolné. Nájdete tu ako najnovějšie kolekcie, tak tiež tradičné modely.
 Najlepší českí i svetoví futbalisti hrajú v kopačkách Adidas a v dresoch a športovom oblečení Adidas. Pre kvalitní výkon je dôležité kvalitné oblečenie a obuv.

Oblečenie a obuv na TENIS: Basic, Adipure

Kolekcia Performance ponúka aj mnoho ďalšieho- napríklad športové tašky, kabelky a peňaženky Performance 

Adidas v súčasnosti

V súčasnosti má firma Adidas cez 47 000 produktov. Je druhým najväčším výrobcom športového tovaru na svete a stále zdokonaľuje svoje výrobky. 

Kontakt

A1SPORT
Koperníkova 1158
739 61
Třinec

telefon: +420 604 700 210
mobil: +420 604 700 210
email: obchod@a1sport.sk

GoPay Logo