GAMISPORT: sport zľavavýpredaj % Reebok

a1sport.sk » Doplnky výživy » Predtréningové suplementy » Amix Nitric Oxide

Amix Nitric Oxide

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPHod 14,46
Pôvodná cena
od 17,03

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Prípravok napomáhajúci uvoľňovanie a rozširovanie ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobovaniu svalov kyslíkom a živinami.

1 kapsula obsahuje:

750mg Arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG)

Odporúčané dávkovanie:

Denná dávka sú 4 kapsule, rozdelené 2x denne medzi jedlami

Balenie:

 • 120kapslí
 • 360kapslí

Zloženie: Arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý 1 kapsula obsahuje: 750mg Arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG).

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

  doba expedície: do 5 dní

  viac značky Amix

  Kontakt

  A1SPORT
  Koperníkova 1158
  739 61
  Třinec

  telefon: +420 604 700 210
  mobil: +420 604 700 210
  email: obchod@a1sport.sk

  GoPay Logo