GAMISPORT: sport zľavavýpredaj % Reebok

a1sport.sk » Doplnky výživy » Energia » Salutem Enzymax R 60 cps., bls

Salutem Enzymax R 60 cps., bls

Komplexná ochrana a regenerácia buniek. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH28,07

Komplexná ochrana a regenerácia buniek.

Na trh prichádza unikátny prípravok Enzymax, ktorý v sebe skrýva mnoho výhod. Už nemusíte prehĺtať veľké množstvo tabliet s enzýmami. U prípravku Enzymax R stačí užívať iba 2 kapsule denne, a navyše za výhodnú cenu. Enzymax R je vhodné užívať pre podporu normálnych imunitných funkcí2, napr. V období po operácii či úraze. Vyskúšajte tieto moderné enzýmy. Odporúčame!

Prečo užívať Enzymax:

- Dávkovanie: len 2 kapsule denne
- Moderné fermentačnej metóda výroby - fungálnej enzýmy sú odolné voči žalúdočným kyselinám a lepšie sa vstrebávajú do organizmu
- Zloženie je založené na posledných poznatkoch modernej vedy
- Obsahuje iba fungálnej a rastlinné enzýmy - vhodný aj pre vegánov a vegetariánov
- Výhodná cena

Enzymax R je komplexným enzyMatickým prípravkom, ktorý využíva najmodernejšie technológie získavania enzýmov. Základom zloženie je spoločné pôsobenie fungálnych lipolytických a proteolytických enzýmov. Tieto enzýmy sa získavajú modernou fermentačnou technológiou, ktorej výsledkom sú enzýmy vysoko odolné voči žalúdočným kyselinám. Prípravok Enzymax je navyše doplnený aj o rastlinné enzýmy papain a bromelain, ktoré vhodne dopĺňajú celkovú škálu potrebných enzýmov. Obsiahnutý vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpání1. Ženšen prispieva k normálnej činnosti imunitného sústavy2. Pomáha proti únave a podporuje vitalitu1. Enzymax neobsahuje látky živočíšneho pôvodu, je teda vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

1ženšen pomáha proti únave a pomáha podporovať vitalitu, vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
2ženšen prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k ​​riadnemu fungovaniu imunitného systému, vitamín B6 prispieva k normálnej funkcii imunitného systému

Zloženie: proteázy, lipázy, hesperidín / hesperidín, hypromelóza / hypromelóza, extr. ženšen, papaín / Papain, bromelain, protihrudkujúca / protihrudkujúca látka (stearan horečnatý / horečnatý), pyridoxal 5-fosfát, kapsule / kapsula (HPMC DR, farbivo biela / farbivá biela)

Prípravok je balený do špeciálnych kapsúl, bez zbytočných vedľajších látok. Kapsule HPMC DR je vhodná aj pre vegetariánov (rastlinná želatína) a pRedovšetkým zabezpečuje žiaduce oneskorené uvoľňovanie obsiahnutých látok.

Dávkovanie: 2 kapsule denne, najlepšie 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer, vždy minimálne 30 min. pred jedlom, prípadne 2 kapsule ráno pred prvým jedlom. V 1. týždni užívania odporúčame zvýšiť dávku na 2x 2 kapsule denne. Zapite dostatočným množstvom tekutiny (aspoň ⅓ l).
Upozornenie: Prípravok nie je určený deťom do 12 rokov. Ukladať mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ºC.

Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na spodnej strane obalu (EXP).

Vyrobené v Českej republike

doba expedície: do 3 dní

viac značky Salutem

Kontakt

A1SPORT
Koperníkova 1158
739 61
Třinec

telefon: +420 604 700 210
mobil: +420 604 700 210
email: obchod@a1sport.sk

GoPay Logo